poniedziałek, 5 marca 2018

Specjalna promocja na Dzień Kobiet w Zaful

Kto rządzi światem? Dziewczyny! Wspaniale jest być kobietą. We wczesnych wiekach to kobiety były zawsze uważane za niższe klasy w społeczeństwie i nie mogły wykonywać i cieszyć się równymi prawami z mężczyznami. Choć muszę przyznać, że nadal istnieją miejsca na świecie, gdzie kobiety są tłumione, aby osiągnąć pełny potencjał, ale większość korzysta z przysługujących im praw i osiągania pełnych możliwości.

IMG_256

Jestem dumna, że jestem kobietą. Jestem dumna z tego, jak wzmocniliśmy swoją pozycję i że jesteśmy nie tylko postrzegane w społeczeństwie jako kury domowe. Możemy teraz wypowiadać się, zajmować stanowiska w przedsiębiorstwach i rządach, kształcić się i zasadniczo robić swoje rzeczy, być niezależnymi i odnoszącymi sukcesy w wybranych przez nas dziedzinach.IMG_257

Aby uczcić niezależne i pełne mocy kobiety na świecie, Zaful wprowadza na rynek swoje coroczne Zaful Women's Day Promotions, które są jedynie hołdem dla nas, kobiet, które sprawiają, że coś się dzieje. Ta promocja oferuje wiele ofert i niespodzianek dla klientów Zaful, takich jak darmowa wysyłka (wszyscy kochają darmową wysyłkę, prawda?), Kupony rabatowe, kup więcej zaoszczędzić, punkty Zaful (które można wykorzystać do obniżenia kosztów całego zamówienia) lub Rabat w wysokości 90%.IMG_258IMG_259IMG_260Nie zapomnij podzielić się tą wiadomością ze swoimi koleżankami, aby mogły korzystać z ofert nowych członków. Wraz z przyjaciółmi możesz skorzystać z  BFF Look bookCombo Sets. Również w tej promocji firma Zaful będzie oferować zwroty za samoobsługę i zwroty z tytułu przedłużonej gwarancji przez 45 dni. No i są też gry, w których można wygrać bezpłatną wysyłkę, kupony i punkty. Sprawdź grafikę informacyjną, którą zamieściłam w tym poście, aby uzyskać więcej informacji.

 IMG_264


IMG_265


This goes out to all the women gettin’ it in you on yo grind
To all the men that respect what I do please accept my shine

1 komentarz:

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.